مجموعه ورزشی تالار شهر قزوین

 

 

سرسره آبی با طراحی ویژه به همراه استخری مجزا، سونای خشک و بخار ، سیستم تصفیه به روز و تمام اتوماتیک ازون، حمام ترکی، استخر ویژه کودکان، استفاده از مربیان برجسته کشوری و بین المللی شنا و شیرجه و متخصص آب درمانی و ماساژ درمانی (ارائه خدمات تخصصی و متنوع ماساژ سنتی و مدرن با بالاترین استاندارد توسط تیم متخصص دارای گواهینامه بین المللی) از دیگر امکانات منحصر بفرد مجموعه ورزشی تالار شهر قزوین است.

 

 

استخر بین المللی

 

دومین استخر بین المللی ایران و اولین استخر با کاربری عمومی و فضای منحصر به فرد و استاندارد با ابعاد ۵۰ متر طول، ۲۱ متر عرض و ۵ متر عمق دارای ۴ دایو ثابت با ارتفاع ۳، ۵، ۷٫۵ و ۱۰ متر جهت مسابقات بین المللی شیرجه، شنا و واترپلو و دارای اتاق احیا (CPR) که جزء مجهزترین و به روزترین در کشور می باشد.

 

 

 

سالن بدنسازی

 

اولین سالن بدنسازی بالاتر از سطح زمین با چشم اندازی زیبا و منحصر به فرد که رو به استخر می باشد و با فضای زیبا و آرام پذیرای شما ورزشکاران است. در این سالن از مجهزترین و به روزترین دستگاه های دنیا استفاده شده است. از دیگر امکانات این مجموعه میتوان رختکن (VIP) و دوش اختصاصی، تهویه و اکسیژن رسانی مطبوع همچنین استفاده از مربیان برجسته کشوری و بین المللی بدنسازی را برشمرد.

 

سالن بیلیارد

 

 

سالن اسکواش

این سالن دارای ابعاد استاندارد ۹٫۷۵ متر طول، ۶٫۴۰ متر عرض و ۴٫۷۵ متر ارتفاع می باشد. از مزایای این ورزش می توان به کالری سوزی بالا اشاره کرد و جزء ورزش هایی محسوب می شود که حریف در کنار قرار دارد. این مجموعه برای عموم آزاد است.

سالن بولینگ

 

این مجموعه شامل ۶ لاین بولینگ به صورت استاندارد می باشد. توپ های بازی به توزین ۱۶-۶ پوند که به ترتیب رده های سنی نوجوان، جوان و بزرگسالان را در دو بخش آقایان و بانوان پوشش می دهد. از امکانات مجموعه بولینگ می توان به کافی شاپ مجزا، فضای استراحت بازیکنان و چشم انداز بی نظیر و همچنین طراحی و معماری منحصر به فرد اشاره کرد. این مجموعه آماده پذیرایی و برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی می باشد.